KONST / Litografier / Färglitografi 9838393
nr 983 8393
Färglitografi
Signerad, 154/195, bladets mått: 61x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 september 2015
kl 18:26:02
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)