KONST / Litografier / Färglitografi 9838393

nr 983 8393

Färglitografi

Signerad, 154/195, bladets mått: 61x62

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 september 2015
kl 18:26:02